19017.
256. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
13 000 Ft
33,68 EUR, 37,14 USD
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, szintetikus kő berakásokkal, fém béléssel, "Sz. K." monogrammal, jelzett, 10,5×7,5×1,5 cm, br. 97,5 g