Aranyozott ezüst kiskanalak eredeti díszdobozban WMF jelzéssel, Ag., 72gr., jelzett, 11cm/ Gold-plated silver gift box small spoons original WMF indication, Ag., 72gr., Signed, 11cm
Dávid csillagos ezüst tálka héber felirattal, Ag., 108gr.,jelzés nélkül, kis horpadással, 3,5x15cm/ Star of David Silver Bowl with Hebrew inscription, Ag., 108gr., without hallmark, 3,5x15cm
cca 1900 14K arany Doxa másodpercmutatós zsebóra dupla fedeles, tisztításra szorul, jelzett, jó állapotban bruttó:60,5 g / 14ct gold Doxa pocket watch, not works, good condition