1938 A Felvidék visszacsatolásának előkészületei és a megvalósulás sajtó krónikája. 11 különféle újság a visszacsatolási tárgylások és a döntés híreivel, izzó vezércikkekkel.
1938 Magyar Királyi Államvasutak: Hivatalos menetrendkönyv Komplett, térképekkel. Festett egészvászon kötésben / Hungarian Railways issued schedule 250p.
A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség alapszabálya és sportszabályai. Sajtó alá rendezte Herzum János. Bp., 1939, MOLSz. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1939 az Árverési Közlöny 20. évf. 5 rendkívüli száma (tiszteletpéldánya) benne az aukció részletei, árak,fotók, ceruzás jegyzetek. Papírkötésben. pp.:126, 23x15cm