Nyomtatványok Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1096496
12920
257
Printed Materials
cca 1900 Bibliai jelenetek, színes lithográfia (4 db), papír, kartonra ragasztva, egyiken szakadás nyomok, 21×28 cm 1249240
12921
257
Printed Materials
cca 1900-1940 A koronás magyar kiscímer babérággal, 22×19,5 cm 1259995
12922
257
Printed Materials
cca 1900-80 Vegyes szentkép tétel, benne litho is, különféle méretben és minőségben, 100db, cca 11x7cm 1260032
12923
257
Printed Materials
cca 1900 Pompei, 24 látképet tartalmazó leporelló, vászonkötésben, jó állapotban 1260509
12924
257
Printed Materials
1900-1953 Vasúti menetrendek, különböző méretben és minőségben, 5db 1228666
12925
257
Printed Materials
cca 1900 Bicikliző kutyák, litho kép / cca 1900 Dogs on bikes litho image 8x9 cm 1247737
12926
257
Printed Materials
Ricordo di Roma. 30 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították. 1227715
12927
257
Printed Materials
cca 1900 Hölgydivat 6 db fotólap 1260126
12928
257
Printed Materials
cca 1900 Képes Folyóirat, Szerk.: Nagy Miklós, bp., Franklin-Társulat. Kissé rongyos, fedőlap szélekkel, pp.:72, 29x21cm 1245094
12929
257
Printed Materials
1900 Magyarország és a külföld c. újság Nógrád vármegyéről szoló száma. 10p. 1263701
12930
257
Printed Materials
1901 A Nagykőrösi Síkterületre alakult Vadásztársaság házi és vadászati szabályai 4p. 21x35 cm 1208239
12931
257
Printed Materials
1901 Huszadik század. Társadalomtudományi Szemle. Szerk.:dr. Gratz Gusztáv. II. évf. 7. Bp., Pesti Könyvnyomda. pp.:495, félvászon kötésben. Címlap nélkül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft