13569.
257. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. A csillagászat gyakorlati alkalmazása. (123 ábrával, 9 térképpel és 3 csillagtérképpel.) Bp., 1951, Közlekedés és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóirat-kiadó Vállalat. (Révai ny.). 220p ., 11t. (6 kihajtható), 5 széthajtható térkép melléklet. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a címlapon kis folttal, a gerinc alsó részén szakadással. Néhol bejegyzések ceruzával, egy helyütt beragasztás. Dedikált példány!