Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 114

Gustave Le Bon: A tömegek lélektana. Bp., 1913, Franklin. 206 p. Kiadói, sarkainál enyhén sérült félvászonkötésben. Ritka!
13565.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Varga László: Szíjgyártó és nyergesipari ismeretek. Bp.,1957, Műszaki. 187 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. Nagyon ritka szakkiadvány, alig 1500 példány készült belőle.
13566.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Vajda György, Nyersbőrismeret. Bp., 1952, Könnyűipari Kiadó. 96 p. Kiadói papírkötésben. Nagyon ritka szakkönyv, jelen kiadása is mindössze 550 példányban jelent meg.
13567.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Jávorka Sándor dr.: Magyar flóra (Flora Hungarica). Magyarország virágos és edényes virágtalan növényeinek meghatározó kézikönyve. Kihajtható térképpel. Bp., 1925, "Studium". 102 p. Korabeli egészvászon kötésben, térképmelléklettel.
13568.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. A csillagászat gyakorlati alkalmazása. (123 ábrával, 9 térképpel és 3 csillagtérképpel.) Bp., 1951, Közlekedés és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóirat-kiadó Vállalat. (Révai ny.). 220p ., 11t. (6 kihajtható), 5 széthajtható térkép melléklet. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a címlapon kis folttal, a gerinc alsó részén szakadással. Néhol bejegyzések ceruzával, egy helyütt beragasztás. Dedikált példány!
13569.

Rühl Lajos: Csillagászati hajózástan. A csillagászat gyakorlati alkalmazása. (123 ábrával, 9 térképpel és 3 csillagtérképpel.) Bp., 1951, Közlekedés és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóirat-kiadó Vállalat. (Révai ny.). 220p ., 11t. (6 kihajtható), 5 széthajtható térkép melléklet. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a címlapon kis folttal, a gerinc alsó részén szakadással. Néhol bejegyzések ceruzá...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Haltenberger Mihály: Tengerészeti földrajz. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. (Franklin Ny.). 264 p., 1 kihajtható térkép. Gazdag szövegközti képanyag. Kiadói egészvászon-kötésben, enyhén sérült borítóval. Kis példányszámú, ritka kiadvány. Dedikált példány!
13570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13571.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

13572.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

13573.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Haltenberger Mihály: Tengerészeti földrajz. Földünk kikötőinek gazdasági földrajza. Bp., 1944, Stephaneum. 161 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Első kiadás!
13574.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Streihammer Antal - Prohászka László: Korszerű Diesel- és gázüzemű gépjáróművek szerkezete és kezelése. Bp., 1941, Németh József Technikai Könyvker. 226 l. Számos szövegközti illusztrációval és egy kihajtható melléklettel. Gerincén sérült kiadói papírkötésben.
13575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Gratam Illustrium Medicorum Veterum Transsylvaniae Diario Hoc Perpetuo. Képes öröknaptár az orvoslás történelméből vett illusztrációkkal. Bp., 1943, Chinoin. Kiadói spirálozott vászonkötésben.
13576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft