Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 114

13589.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

13590.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

13591.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

W.J. Stokoe: Observer's Book of Wild Animals of The British Isles. London, 1938, Frederick Warne & Co. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben.
13592.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Laky Dániel: Földrajz a népsikolák számára. Bp., 1894. Dobrowsky és Franke. Későbbi egészvászon kötésben
13593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Hirts Deutsche Sammlung. Karl Sapper: Vulkanausbrüche. Breslau. cca 1930. Ferdinand Hirt Verlag. Hozzá nyomtatványjegyzék. KIssé laza papír kötésben.
13594.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Majzon László: Leányfalu és környéke harmadkori üledékeinek geológiai és apelontológiai leírása. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1933, Sárik Gyula és Géza Könyvnyomdája. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, az első néhány lap elválik.
13595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., 1950, Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya. Kicsit laza, enyhén kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13596.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
13597.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Dr. Kotsis Endre: Épületszerkezettan. Bp., é.n., Egyetemi Ny. 376 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel, fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, több lap sarkában elázás nyoma.
13598.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

dr. Gátay Szilárd: Iparvasúti dízelmozdony vezetők zsebkönyve. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói műbőr kötésben.
13599.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. Emlősök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
13600.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft