Cholnoky Jenő: Afrika. I-II. kötet. 102 képmelléklettel és 4 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.
Almásy László: Az ismeretlen Szahara. 94 képmelléklettel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. I-II. kötet. 164 képmelléklettel és 4 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Festetics Rudolf gróf: Emberevők között. 55 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könykereskedése. Kissé laza aranyozott vászonkötésben.
Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. 25 szövegképpel és 48 műmelléklettel. Bp., 1910, Lampel. Kiadói egészvászon kötés. Gerincén apró kopás, de szép állapotban!
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Balaton. 120 képpel. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben,első borító erősen kopott
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Leidenfrost Gyula: Keserű tenger Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként szép állapotban.
Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Számos képpel és két térképpel. Első kiadás! Bp., én. Lampel Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kis kopások
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.