12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Cholnoky Jenő: Afrika. I-II. kötet. 102 képmelléklettel és 4 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.