2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.