Baktay Ervin: A világ tetején. Bp., é.n., Lampel R. 310 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán ovális jelvénnyel. Megkímélt állapotú, szép példány, belül kissé dohos.
Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek(Man and mistery in Asia). Fordította Sajó Aladár. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp., Lampel és Wodianer. Díszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. I. köt. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. Kiadói kopottas sorozatkötésben, belül kissé dohos példány.
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Gubányi Károly - Öt év Mandzsuországban Lóczy Lajos előszavával. Bp., [1906.] Első kiad! Lampel R. Kiadói vászonkötésben. Gerincen egy két foszlással
Magyar Földrajzi Társaság: Scott, Robert F. Angolok a Déli Sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Bp., 1911. Lampel R. 299 p. + 46 tábla (egy kétoldalas, egy pedig kihajtható). Illusztrált egészvászon kötésben, Kissé kopott, egy ív kijár-
Karl Kinzel: Wie reist man in der Schweiz? Schwerin i. Melkb., 1921. Verlag von Friedrich Bahn. 192 p. Kiadói vászonkötésben, térképmelléklettel. Ceruzás bejegyzésekkel.