Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 135

Simonyi Jenő: A sarkvidéki fölfedezések története. Bp., 1890, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott, laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13343.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Papp Ferenc: Budapest meleg gyógyforrásai. Bp., 1942, 252 p., (A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza, kihajtható). 80 szövegközti képpel és ábrával.
13344.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Strömpl Gábor: Térképolvasás. Bp. 1927. Turistaság és Alpinizmus. 248 l. Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal. Egészvászon kötésben
13345.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Rittlinger, Herbert: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Bp., [1936], Franklin Társulat (Világjárók. Utazások és kalandok). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13346.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

2 db könyv-Woerl's Führer durch Tirol und die angrenzenden Gebiete. Leipzig, Woerl's Reisebüchverlag; Leo Woerl: Illustrierter Führer durch die Kgl. Haupt- und Residenzstadt München und Umgebung. Leipzig, Woerl'S Reisebücherverlag. Kiadói papírkötés, celluxszal javított, kopott állapotban / paperback, damaged condition
13347.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 23. Auflage. Mit 69 Karten, 18 Stadplanen und 11 Panoramen. Leipzig, 1907, Varlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban / full linen binding, worn condition
13348.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Keresztury, Désire(Dezső): Balaton. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, francia nyelvű kiadás, gerince sérült, kopottas állapotban.
13349.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Dr. Hertzka Tivadar: Szabadföld. A jövő korszak társadalmi képe. Székesfehérvár, 1893, Klökner Péter. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13350.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Kopp Jenő: A háromszáz éves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi Papnevelő Intézet Kiadása. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
13351.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Pásztor Mihály: A százötven éves Lipótváros. 93. kötet 4. szám. Bp., 1940, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13352.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
10,88
12,00

Alfred Malaschofsky: Rumänien. Kleine Auslandskunde. Berlin, 1943, Junker & Dünnhaupt. 95 p. Térképpel. Kiadói papírkötésben.
13353.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Jellinek János A természetjárás iskolája Szerkesztette: ~ ~ I. kiadás. Budapest, é. n. Székely Imre. 70p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
13354.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft