Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 135
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1247534
13367
257
Books: Travelling, cities
Grieben Reiseführer. Band 219. Österreich. Berlin, 1934, Grieben Verlag. Kiadói kissé sérült vászonkötésben, jó állapotban. 22 képpel és térképpel. 1247632
13368
257
Books: Travelling, cities
Ward, Lock's: Oban, Fort William, Skye, Iona, Staffa and Western Scotland. London, é.n, Ward, Locks & Co. Kiadói vászonkötésben, számos térképpel. 1241408
13369
257
900
Books: Travelling, cities
Chambre Attila: Hét tenger búvárkalandjai. Bp., 1965. Sport. Sok képpel. Eredeti papírborítóval. 1247397
13370
257
Books: Travelling, cities
The Blue Guides. Muirhead's London And Its Environs. Edinburgh, 1922, Morrison and Gibb Ltd. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. 31 térképpel. 1131352
13371
257
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 195 képpel. 2. Meteorológia. 198 képpel. 3. Hegyek-völgyek. 353 képpel. 4. Szárazföldek és tengerek. 293 képpel. Bp. (é.n.) Franklin. 431 p. 1 sztl. lev. 2 térk. (kihajtható csillagtérk.); 431 p. 1 sztl. lev. 1 térk. (kihajtható); 496 p. 1 sztl. lev.; 465 p. 1 sztl. lev. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon i... 1179671
13372
257
3800
Books: Travelling, cities
Pilismaróti Bozóky Gyula: A Szentföld lelke. Négy zarándokutam emléke. Vác, 1933, Kapisztrán Nyomda. Kissé viseltes kiadói papír kötésben. 949226
13373
257
Books: Travelling, cities
Ossendowski: A Nap rabszolgái I-II. Fordította Révay József. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1040891
13374
257
Books: Travelling, cities
Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belső előlap, hátlap és címlap hiányzik, egy lap kissé szakadt, néhány lap foltos, kopottas állapotban. 1143386
13375
257
Books: Travelling, cities
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Fáy Dezső rajzaival. Bp., é.n., Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. 1190158
13376
257
Books: Travelling, cities
Mirko Vosátka: Természetjárók enciklopédiája. Bp., 1978, Madách. Kiadói keménykötésűben. Jó állapotban. 1147446
13377
257
Books: Travelling, cities
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kopottas állapotú díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. 1178535
13378
257
Books: Travelling, cities
Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Nagyon sok képpel, ill. mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó közepes állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft