1931. évi törvénycikkek. Magyar törvények. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Bp., Révai Testvérek. Egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Magyarországi Rendeletek Tára 1929/I., 1930, valamint Az 1935. évi Törvények gyűjteménye. Kiadói egészvászonkötésben, viseletes állapotban. A kötésvászon ázott, sérült, lejár a könyvtestről.
Dósa Elek: Erdélyhoni jogtudomány, melyet az alkotmányos Erdélyhonban az 1000-dik év olta törvényrendszerben költ, s az 1849-dik évig érvényességgel birt törvények és szokások szerint. I. könyv: Erdélyhoni közjogtan. Kolozsvár, 1861, Gámán János k. 244 p. Korabeli félvászonkötésben, a lapok nedvességtől enyhén hullámosak.
Manuale procuratorum, et causantium : complectens processus in jure Hungarico occurrentes, ordine alphabetico exprimens instituta, quo quis actor, contra quem incattum, coram quo judice procendendum, quidve probandum habeat, ut objectum processus assequatur, adjectis nonnullis observationibus "Manuale procuratorum, et causantium" keresése címként Pestini,1828, Füskúti Landerer. Korabeli félbőr köt...