Bársony István: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Spányi Béla, Pataky László, Mesterházy Kálmán stb. illusztrációival. Bp. 1904. Athenaeum. 253 p. 15 hártyapapaíral védett tábla. Szövegközti képekkel. Festett, kiadói egészvászon kötésben. Borítója kissé koszos, foltos.
Nemeskéri-Kiss Géza - Félix Endre - Glóser Dezső: A hivatásos vadász. 1. köt. Bp., 1942, Pátria. 375 l. (A m. kir. földmívelésügyi miniszter kiadványa.) Gazdag képanyaggal. Kiadói, gerincén szétesett, gerinchiányos papírkötésben, a fűzés is kevéssé tart.
4 db vadászattal kapcsolatos könyv-Széchenyi Zsigmond: Csui!...; Ahogy elkezdődött...; Nahar, Alaszkában vadásztam. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.