19039.
258. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
6 000 Ft
Aranyozott ezüst nyaklánc medállal , Ag., br.: 15,3gr., jelzett , 52cm/ Gold plated silver necklace with pendant, Ag, Br. .: 15,3gr., Signed, 52cm