Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 180
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1217365
30729
258
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2011. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1 1217369
30730
258
Numizmatika
2012. "Magyar Pénzverő Zrt. Látogatói Érem / Elődeink Kolozsvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1 1266719
30731
258
Numizmatika
3db emlékérem: 2006. "Felébredtünk / Az 1956-os forradalom emlékére" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) + 2009. "Alsónémedi és Vidéki Takarékszövetkezet" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) + DN "Magyar Természetbarát Szövetség / Nemzetközi Duna Túra" Br emlékérem plasztiktokban (42,5mm) T:PP,1,1- 1270085
30732
258
Numizmatika
3db klf MÉE emlékérem: Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Br emlékérem (42,5mm) + Lantos Györgyi / Szabó Géza (1939-) 1988. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Baja / Türr István" Br emlékérem (42,5mm) + Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - Pesti árvíz / Wesselényi Miklós" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1270094
30733
258
Numizmatika
3db klf MÉE emlékérem: Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Varga Miklós (1934-) 1974. "MÉE Miskolc / V. Vándorgyűlés - Diósgyőr" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1986. "Magyar Nőorvos Társaság - Sátoraljaújhely / Északkelet-magyarországi szakcsoport tudományos ülése" Br emlékérem (42... 1270106
30734
258
Numizmatika
3db klf MÉE emlékérem: Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) + Asszonyi Tamás (1942-) / ÁPV 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Br emlékérem (42,5mm) + Ligeti Erika (1934-) / ÁPV 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Esztergom - Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1270386
30735
258
Numizmatika
Vegyes: DN "Az érdem elismeréséül - A "Falu" Országos Szövetség" aranyozott Br emlékérem (45,5mm) + Kovács Dezső (1921-) / ÁPV 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése Győr-Pannonhalma" Br emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1270444
30736
258
Numizmatika
Vegyes: 1947. "Az Atrium Megnyitásának emlékére 1947.III.15" fém emlékérem (50mm) + 1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + 1997. "Budapest - IX. Amatőr Ökölvívó Világbajnokság" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1270690
30737
258
Numizmatika
Vegyes: 1975. "Hungexpo / Nemzetközi Mezőgazdasági, Élelmiszeripari Gép- és Műszerkiállítás és Vásár" fém emlékérem (32mm) + Csehszlovákia ~1970. "Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713" fém emlékmedál (Körmöcbányai veret) (27mm) + NDK / Lipcse 1987. "VIII. Sportfesztivál, XI. Spartakiád" fém emlékérem (40mm) T:2,2- 1271306
30738
258
Numizmatika
DN "Vác városi evezős kupa" Br emlékérem (80mm) T:2- 1269072
30739
258
Numizmatika
DN "Alkotó Ifjúság Pályázat - FMKT-FAT" Br emlékplakett (70mm) T:2 kis ph. 1269058
30740
258
Numizmatika
DN "Hajdúszoboszlói Állami Gazdaság 25" Br emlékplakett (70mm) T:2 hátoldalán karc Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft