Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 180
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1271872
30633
258
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1242951
30634
258
Numizmatika
Löfkovits Arthur (1863-1935) 1914. "A Debreczeni Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" jelzetlen Ag emlékérem (42,37g/50mm) T:2- több ph. 1270070
30635
258
Numizmatika
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére - 1932.ápr.30." Br emlékérem (50mm) T:2 HP 3417v 1271213
30636
258
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / M. Dely Annánmak 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött Br kitüntető érem névre szóló gravírozással (73,52g/70mm) T:1- kis ph. 1271353
30637
258
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Vadas Jenő 1857-1922 / Erdészeti Tudományos Intézet 1898" Br emlékérem (83mm) T:2 1271146
30638
258
4400
Numizmatika
ifj. Madarassy Walter 1994. "ET AEDIFICABUNT DESERTA A SAECULO ET RUINAS ANTIQUAS ERIGENT - ISAIAS 61.4 (Fölépítik az ősi romokat, és ami már rég pusztulásnak indult, azt helyreállítják. Izajás 61.4)" Br emlékérem (101mm) T:1 1271166
30639
258
Numizmatika
Matskássy Gyula (1912-1971) 1937. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" Br emlékérem (50mm) + 1947. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája - Meizei csapat III. 1947." Br díjérem (40mm) T:2 1271364
30640
258
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "Hieronymi Károly" volt belügyminiszter, politikus, mérnök Br plakett (70x35mm) T:2- 1270979
30641
258
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem fém keretben (22mm) T:2 1193603
30642
258
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) DN "Anyánk" Br plakett (118x106mm) T:2 Hungary ND "Our Mother" Br plaque. Szign.: Gyula Murányi (118,5x105,5mm) C:2 HP 3660var. 1233890
30643
258
5500
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) DN "A Beethoven plakett mellékalakjai" Br plakett (54x44,5mm) T:2- R! 1269817
30644
258
Numizmatika
Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" jelzett Ag emlékérem (36,36g/0.835/42,5mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft