1 800 Ft
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:3,2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon, gilding worn + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" zinc decoration without ribbon C:F,VF NMK 275, 418.