Antal Irén (1903-1999): Skót juhász. Akvarell, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/259/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Antal-Iren-1903-1999-Skot-juhasz-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-32C39733-cm~II1277485
1277485
10002
259
Leírás: Antal Irén (1903-1999): Skót juhász. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×33 cm
: vörös_iván