6 000 Ft
Tereptan, terepábrázolás, terepfelmérés, térképhasználat: A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia számára. Bp. 1936. M. Kir. Áll. Térképészeti Int. 371 l. 1 színes térk. mell. 6 sztl. lev. (II-XIII. mell.) 299 szövegközti és egészoldalas, részben színes ábrával, térképpel, képpel. Kopottas, foltos, kiadói egészvászon-kötésben.