Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1044854
11032
259
Sculptures, statuettes, plaques
Fiatal táncos, antikizáló réz szobor, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, m: 12 cm 1044643
11033
259
28000
cca 1950, Német paraszt pár szobor, spiáter, jelzés nélkül, hibás, 25cm 1130535
11034
259
26000
cca 1900 Kínai Kuan Jin szobor, festett fa,két ujj letört, jelzés nélkül, m:29 cm 1130663
11035
259
Indiai táncosnő, faragott csont, fa talapzaton, m: 7,5 cm 1117241
11036
259
Sast fiókáival ábrázoló faragott fa szobor, m: 31 cm 1104755
11037
259
Faragott fa sas, jelzés nélkül, m:18 cm 1212855
11038
259
Afrikai szobor, ébenfa, jelzés nélkül, m: 33,5 cm 1276230
11039
259
24000
D'Arte Bronze Bruno Zach után: Domina. Bronz, alabástrom talapzaton, modern nagy szériában készült, m:31 cm 1276194
11040
259
24000
Salvador Dali után Ruchos: Anthropomorphic Cabinet. Nagy szériás bronz szobor márvány talapzaton, jelzett (Ruchos), m:17 cm, h:28 cm /Dali's "Anthropomorphic Cabinet" by Ruchos, bronze, marble 1277225
11041
259
Héra József (1976- ): Fészkelő galamb, fehér márvány, jelzett, m: 13,5 cm, h:20 cm 1277226
11042
259
Héra József (1976- ): Dupla szív, fehér márvány, jelzett, m:6 cm, 10×9 cm 1163040
11043
259
Ágaskodó ló és gazdája, festett spiáter, jelzés nélkül, festék kopásokkal, m:22 cm, h:23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft