18db vegyes külföldi jelvény, medál a szocialista időszakból, közte NDK "NDK kiállítás" festett Al jelvény, Csehszlovákia "Rózsahegy" műgyantás fém jelvény T:2,2- 18pcs of mixed socialist badges, medals, with GDR "GDR Exhibition" painted Al badge, Czechoslovakia "Ruzomberok" metal badge C:XF,VF
21db vegyes szocialista kitüntetés, sportérem, jelvény, miniatűr, közte "Egység Bajnokság", "A Haza Szolgálatáért" ezüst fokozata, zománcozott fém kitüntetés mellszalag nélkül T:vegyes
22db vegyes modern, magyar és külföldi jelvény, közte "Rendőrség" műgyantás fém jelvény, Kína 2007. "Magyar Nagykövetség - Puskás Ferenc Verseny Peking" műgyantás fém jelvény T:1-,2
25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, közte "Farkashegy" zománcozott fém turistajelvény, "Tisza II. KISZ Védnökség" zománcozott fém jelvény T:2,2-
25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, kitüntetés, közte "Május 1." festett fém kitűző, "Dutra Vöröscsillag Traktor" aranyozott, zománcozott fém kitűző T:2,2-
25db vegyes magyar és külföldi szocialista kitűző, jelvény, kitüntetés, közte "Váci Közgazdasági Technikum" zománcozott fém jelvény, "Szocialista Brigád" zománcozott fém jelvény T:2,2-
57db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző a szocialista időszakból, közte "Moszkvai Olimpia", "Kilián", "Honvédelemért", "MEDOSZ" T:vegyes (közte több sérült)