Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 133

Litván Szovjet Szocialista Köztársaság ~1950. Zománcozott fém jelvény (15x13,5mm) T:2 Lithuanian Soviet Socialist Republic ~1950. Enamelled metal badge (15x13,5mm) C:XF
31246.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Nagy-Britannia DN "Viktória" Cu medál (24mm) T:2 Great Britain ND "Victoria" Cu medal (24mm) C:XF
31247.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

31248.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

NDK 1973. "Népi Ellenőrzés Érdemérem" aranyozott kitüntetés mellszalagon T:2 GDR 1973. "Medaille für Verdienste in der Volkskontrolle der Deutschen Demokratischen Republik (Medal for Merit in People's Control)" decoration with ribbon C:XF
31249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

NSZK DN "Látogatás a Bundestag-nál" fém jelvény (2x) (30mm) T:2,2- FRG ND "Visit at the Bundestag" metal badge (2x) (30mm) C:XF,VF
31250.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Olaszország 1952. "Viktória / Iskolai Bajnokságok 1952" ezüstözött Br medál. Szign.: Manetti (28mm) T:2,2- ph., ezüstözés lekopott Italy 1952. "Victoria / School Championships in 1952" silver plated Br medal. Sign: Manetti (28mm) C:XF,VF edge error, silver plting worn
31251.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

31252.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Portugália 1987. "Lisszaboni Kézilabda Szövetség" Br érem nyakszalaggal (50mm) T:2 Portugal 1987. "Associacao de Andebol de Lisboa (Handball Association of Lisbon)" Br medal with neck ribbon (50mm) C:XF
31253.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Svédország ~1900. "Királyi ajándék bross a Bernadotte-ház címerével" jelzetlen arany, részlegesen zománcozott és aranyozott, hátoldalon vízszintes fém tűvel és "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" gyártói jelzéssel eredeti dobozban (23.08g/41mm) T:1-,2 Sweden ~1900. "Royal gift brooch with the coat-of-arms of the Bernadotte house" gold without hallmark, partially enamelled and gilt, on the back with horizontal pin and makers mark "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" in original case (23.08g/41mm) C:AU,XF
31254.

Svédország ~1900. "Királyi ajándék bross a Bernadotte-ház címerével" jelzetlen arany, részlegesen zománcozott és aranyozott, hátoldalon vízszintes fém tűvel és "C.C. Sporrong & Co., Stockholm" gyártói jelzéssel eredeti dobozban (23.08g/41mm) T:1-,2 Sweden ~1900. "Royal gift brooch with the coat-of-arms of the Bernadotte house" gold without hallmark, partially enamelled and gilt, on the back with h...

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

Szovjetunió ~1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (45x34mm) T:2 Soviet Union ~1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (45x34mm) C:XF
31255.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szovjetunió 1974. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal T:2 Soviet Union 1974. "Veteran of Labor" silver plated tombac decoration on ribbon C:XF
31256.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

2db külföldi vallásos medál, mindkettő füllel, 1905. "Szent Péter" + 1933. "XI. Piusz" T:2- 2pcs of religious medals, both with ears, 1905. "Saint Peter" + 1933. "Pius XI" C:VF
31257.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft