A belgyógyászat kézikönyve. I-VI. Komplett! Szerk. Bókai Árpád, Kétli Károly és Korányi Frigyes. Bp., 1894-1899. Magyar Orvosi Könyvkiadói Társulat. Több ezer oldal, képekkel, színes táblákkal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű vászonkötésben, márványozott lapszéllel. A gerinceken egy-két apró sérülés, de összességen véve jó állapotban.
3 db autójavítással foglalkozó könyv: ARO Javítási és szerelési kézikönyv 243 D, 320 D típusokhoz; Zastava, valamint Polski Fiat 126P típusú személygépkocsi javítási kézikönyve.
Kerékpár, varrógép és alkatrészeinek kereskedelmi képes árjegyzéke III. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi. 275 p. Kiadói félvászonkötésben. Kis példányszámú, ritka kiadvány!
1883-1922 Jendrássik Ernő dolgozatai. Számos könyv, nyomtatvány időrendi sorban egybekötve, melyek Jendrassik Ernő saját művei, vagy közreműködött bennük, illetve ezekről szóló ismertetések, kritikák.
Dollinger Gyula: A váll-, a könyök- és a csípőízület idősült erőművi ficzamodásai. Bp., 1913, Magyar Orvosi Társulat. 159 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
Colligatum kötet. Ferenczi Sándor: Lelki problémák a pszichoanalízis megvilágításában. Bp., 1918, Dick Manó. 150 p. Ferenczi Sándor: Lélekelemzés. S. Freud előszavával. Bp., é.n., Dick Manó. 93 p. Sigmund Freud: Három értekezés a szexualitás elméletéről. Fordította Ferenczi Sándor. Bp., 1915, Dick Manó. 91 p. S. von. Ferenczi: Hysyterie und Pathoneurosen. Wien, 1919, Internationalischer Psychoanal...
De Kruif: Bacillusvadászok. Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg. Kiadói aranyozott félvászonkötésben. A gerinc felső részén kis szakadással.