Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 132

13406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

13407.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Charles Darwin: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben. Ford. Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. I. kötet. Bp. 1911. Athenaeum. 283 p. Kiadói egészvászon-kötésben, gerincén kisebb sérüléssel.
13408.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Torkos Veronika: Falurajzok 1935. Bp., 1990, MTA Szociológiai Intézet. 201 p. Kiadói papírkötésben.
13409.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette Csapody Vera. 1002 növény kicsinyített rajzával. Második, bőv. kiadás. Bp., 1937, Studium. Kiadói papírkötésben.
13410.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Lehmann Alfréd: Babona és varázslat a legrégibb időktől a jelen korig. Ford. Ranschburg Pál. II.  kötet. Bp. 1900, Természettudományi Társ. 412 p.  65-66. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
13411.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp., 1975., Sport. Kiadói, kissé ázott egészvászon-kötésben.
13412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szabó László: Így gondozd a FIATODAT. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói modern keménykötésben.
13413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szüts Lajos (szerk.): Tájékozódás a terepen. Vázlatkészítés (futólagos felmérés) 50 ábrával. Budapest, 1936, M. Kir. Állami Térképészeti Intézet. Kiadói papír kötésben. Kissé foltos fedőborítóval.
13414.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Csapodi Csaba: Bars megye verebélyi járásának nemzetiségi viszonyai az újkorban. Budapest, 1942, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
13415.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Valkó László: Az új magyar szociálpolitika. A Magyar Társaság Könyvei". Budapest, 1940, "Magyar Társaság". Kiadói papír kötésben.
13416.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Schopenhauer, Arthur: Tanulmányok. Ford. Schmidt József. Bp. 1924. Pantheon. 235 p. Korabeli kartonkötésben.
13417.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft