Kossuth Ferencz: Adatok a Duna- Száva csatorna és az Adria felé vezetendő viziút kérdéséhez. Bp. 1908. Athenaeum. 127 l. 1 sztl. 5 t. (kétoldalas, kihajtható, ebből egy színes Közép-Európa térkép). 3 l. 1 t. (kétoldalas). 5 l. 1 t. (kétoldalas). 3 l. 1 t. (kétoldalas). 4 l. 1 t. (kétoldalas). 3 l. 1 t. (kétoldalas). Ritka szakmunka a XX. század elején tervezendő európai vízi utakról. Eredeti papír...
Dr. Horn József: A közgazdasági ismeretek könyve. Győr, 1935. Győr, Moson és Pozsony k.e.e. vármegyék közönsége, (Egyetemi Nyomda), 314 l. Nedvességtől hullámos, enyhén sérült kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri osztálytanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. december 18. Dr. Horn József"
Z. Tábori Piroska (szerk.): A család tanácsadója. 460 fekete képpel, 33 színes táblával, 24 egyszínű táblával. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
Gőldi A. Emil - Gorka Sándor: Rovarok szerepe a betegségek előidézésében. 286 szövegközti képpel. Bp., 1925. K. M. Természettudományi Társulat kiadása. Gottermayer féle egészvászon kötésben.