3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. I-II. köt. 60 képpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Könyvtári pecséttel.