1847 Modes de Paris: Le Miroir, színezett metszet, dúcon jelzettek, Scmidt et Daer, és mások, papír, 15db különböző méretben és minőségben, cca 25x19cm
cca 1863 A Windspiel hajótörése, színezett litográfia, Verlag und Druck von Seitz Wandsbeck, a szélén kis szakadásokkal, 26×35,5 cm / cca 1863 The wreck of the Windspiel, coloured lithography, Verlag und Durck von Seitz Wandsbeck, with small tears on the margins, 25×35,5 cm