2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Herendi virágmintás rózsadíszes nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, a tetőn máz alatti hajszálrepedéssel, d: 11,5 cm