4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1910, Hornyánszky. 1 t. (címkép, hártyapapírral) 132 p. 12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Illusztrált, enyhén kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.