800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Második kiadás. Bp., 1906, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, védőlap, előzéklap hiányzik, kissé kopott állapotban.