7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Dr. Göőz József: Budapest története. Az ezredéves ünnep alkalmával. 3. kiadás. Bp., 1896, Lampel. 212 p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. A mellékletek épek, hiánytalanok.