Ribáry Ferenc: Világtörténelem a mívelt magyar közönség számára. Földabroszokkal, arcz és mívelődéstörténeti képekkel díszítve. I. kötet. Bp., 1879, Méhner Vilmos. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Díszesen aranyozott, bordázott gerincű félbőrkötésben, kissé sérült borítótáblával.