14257.
261. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
8 000 Ft
A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t. A melléklet benne van. Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.