14281.
261. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. Emlősök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.