14269.
261. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Huszonnyolc előadásban, ötszázkilencven szemléltető ábrával. Ford. Kubinyi Pál és Kováts Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. Első magyar kiadás. Bp., 1910, Franklin. XII+758 p. Kiadói, kissé sérült, foltos, gerincén meggyűrődött egészvászon-kötésben. Néhány lapszél sérült.