14280.
261. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, néhány lap kijár, belső címlap hiányzik, egyébként jó állapotban.