10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla, kopottas, a gerincen enyhén szakadt is. Az előzéklap is és a címlap hiányzik, a táblák és a mellékletek viszont épek, a vármegyetérkép benne van.