4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina. 111 oldal, 4 db szines fotó , valamint az 57. oldaltól a 104. oldalig fekete-fehér képtáblák. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötet alulról vizet kapott, ennek halvány nyomai több lapon is felfedezhetőek, a hátsó tábla emiatt kissé foltos.