2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Első kiadás! Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben gerincen egy két kopással