La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de L'école Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint. Paris, 1959, Labergerie. (24)+1361+(3) p. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával, színes táblák nélkül. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerinc a felső részen jórészt felszakadt. Dedikált példány!
Szentévi magyar zarándoklatok. Visszaemlékezések a jubileumi év eseményeire. Szerk.: Paulovits Sándor. Bp., 1926, Római Zarándokok Emlékalbum-bizottsága. Sok illusztrációval. Gazdagon díszített, későbbi bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
Huszár Károly (szerk.): Szent Imre albuma. A jubiláris ünnepségek története képekben. 1930. Budapest, Szent Imre Jubileum Rendező Főbizottsága. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Lang Henrik. Keresztyén dogmatika. Gondolkozó keresztyének számára. 2. német kiad. után ford. Kereszturi Sándor. Bp., 1877, Franklin. XVI+236 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. Az eredeti könyvtesten kívül további két ívnyi, szinte teljesen üres négyzethálós lap a könyv hátuljába kötve, feltehetőleg jegyzetek készítéséhez.
J. J. Rousseau: A szavojai vikárius hitvallása. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel kisérte: Rácz Lajos. Sárospatak, 1912. Dani-Fischer. 140 p. Kiadói papírkötésben, a gerince ragasztócsíkkal megerősítve.
K. Török Mihály Miklós - A magyar egyházpolitikai harc története (Szent István Könyvek 108.) Bp., 1933, Szent István-Társulat. 102 p. Kiadói papírborítóban.
Dávid király Zsoltár könyve. Az őshéber eredeti szöveg alapján a legjelesebb értelmezők és fordítások s főleg a Vulgata egybevetésével. Magyarban versekbe írta Kálmán Károly. Bp., 1883, Franklin. Kissé kopottas, felső részén kissé sérült kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel.