19081.
261. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
1 000 Ft
Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., bruttó: 3,9gr., jelzett, 36cm/ Gold plated silver necklace with pendant, Ag, net. 3,9gr, marked, 36cm