1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés javított szalaggal T:2 Hungary 1904. "The Hungarian Fireman Association, V years service medal" gilt Br decoration with repaired ribbon C:XF
~1920. "A Szociális Missziótársulat Ifjúsága" zománcozott fém jelvény "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." gyártói jelzéssel, a "Szociális Missziótársulat Országos Szervezetének Központja" igazolványával T:2 fo.
~1920. "A Magyar Köztisztviselők Fogyasztó- Termelő- és Értékesítő Szövetkezete" zománcozott gomblyuk jelvény "MORZSÁNYI BUDAPEST IV. ESKÜ U. 5." gyártói jelzéssel (27mm) T:2
~1920. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség XV éves Szolgálati Érme" jelzett Ag kitüntetés szalag nélkül (13.87g/0.800/36,5mm) T:2- ph. Hungary ~1920. "The Hungarian Fireman Association, XV years service medal" hallmarked Ag decoration without ribbon (13.87g/0.800/36,5mm) C:VF edge error