Litván Szovjet Szocialista Köztársaság ~1950. Zománcozott fém jelvény (15x13,5mm) T:2 Lithuanian Soviet Socialist Republic ~1950. Enamelled metal badge (15x13,5mm) C:XF
Németország DN "A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért" aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND "Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service" gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF
Olasz Államok / Pápai Állam / Vatikán DN Címeres adományozói tok kitüntetéshez Italian States / Papal States / Vatican ND Decoration's case with coat of arms
Portugália 1987. "Lisszaboni Kézilabda Szövetség" Br érem nyakszalaggal (50mm) T:2 Portugal 1987. "Associacao de Andebol de Lisboa (Handball Association of Lisbon)" Br medal with neck ribbon (50mm) C:XF
Szovjetunió ~1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (45x34mm) T:2 Soviet Union ~1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (45x34mm) C:XF
Szovjetunió 1974. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal T:2 Soviet Union 1974. "Veteran of Labor" silver plated tombac decoration on ribbon C:XF
Vatikán ~1920. "Vatikáni Szent Sír Rend" kitüntetés eredeti dísztokja, női csokorszalagos verzióhoz, "Tanfani & Bertarelli" jelzéssel a tokban. A kitüntetést Magyarországon is adományozzák T:2 Vatican ~1920. "Order of the Holy Sepulchre" original case of the decoration with "Tanfani & Bertarelli" mark in the case. The decoration is also awarded in Hungary C:XF