Festmények és grafikák Tételek száma: 282
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1304931
10120
262
MCP jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, falemez, sérült, 53×75 cm 1298907
10121
262
Mendgen Martin (1893-1970): Faluvége, tusrajz, jelzett, papír, régi, üvegezett keretben, 22x30cm 1298164
10122
262
Molnár jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, sérült keretben, 55×68 cm 1301921
10123
262
Molnár jelzéssel: Luigi Pirandello. Szén, papír, jelzett, 33x25 cm 1302992
10124
262
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, ofszet-karton, 30×21 cm 1302987
10125
262
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, ofszet-karton, 30x21 cm 1302985
10126
262
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester, ofszet-karton, 29,5×21 cm 1298526
10127
262
Molnár Gabriella (1940-): Katedrális. Rézkarc, karton, jelzett, 30×24 cm 1302217
10128
262
N. Mónus Teréz (1948-): Tóparti fák . Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1303950
10129
262
Mózes Katalin (1951-): Tört csendélet. olaj, karton, jelzett, 8×17 cm 1298801
10130
262
MT jelzéssel: Női alak. Olaj, papír, üvegezett keretben, 32×54 cm 1300980
10131
262
Nagy jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft