cca 1980-1995 7db fotó politikusokról, katonai vezetőkről, többek közt: Kádár János, Losonczi Pál, Oláh István, Raffay Ernő, Pozsgay Imre, Für Lajos, Keleti György, stb.)
cca 1967, Fenyvesi Máté (Fenyvesi dr.), az FTC labdarúgója egy utánpótlás játékossal. Sajtófotó, Szebelédi Géza felvétele. A hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott. 14,5x13,5 cm.
1973 A Göteborgban világbajnok női tőrcsapat. Balról Maros Magda, Szolnoki Mária, Bóbis Ildikó, Rejtő Ildikó, Tordasi Ildikó. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 24x11 cm.
1966 Részlet Kovács András Hideg napok c. filmjéből. A képen Szirtes Ádám, Latinovits Zoltán, Darvas Iván, Szilágyi Tibor. A Magyar Hírek felvétele, a hátoldalán pecséttel. 17,5x10,5 cm.
cca 1965 Sinkovits Imre díjat vesz át. Mögötte Major Tamás. Keleti Éva felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett.18,5x13,5 cm. Alsó részén apró sérülés.
cca 1966 Győztes magyar csapat Floridában, egy nemzetközi gasztronómia fesztiválon. Középen Túros Emil. A Magyar Hírek fotója, hátoldalán pecséttel. 13x17,5cm.
cca 1960 Fenyvesi Máté (Fenyvesi dr.), az FTC labdarúgója egy válogatott szereplése alkalmával. Novotta Ferenc felvétele, a hátoldalán pecséttel jelzett. 12x17 cm.