1 200 Ft
Porcelán tálka, chokin japán fémműves berakással, gyűjtői darab, aranyozott, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 10 cm / Porcelain plate with Japanese art of chokin inlay, a collector's piece, goldplated, with mark, in its own case, d: 10 cm