Porcelán tálka, chokin japán fémműves berakással, gyűjtői darab, aranyozott, jelzett, hibátlan, díszdobozban, d: 10 cm / Porcelain plate with Japanese art of chokin inlay, a collector's piece, goldplated, with mark, in its own case, d: 10 cm
Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm / Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the command...
Vegyes porcelán tétel, jelzettek (Hollóháza, Aquincum, Lippert & Haas in Schlaggenwald), kopás nyomokkal,csésze, kis váza, tálka, különböző méretben 5-11cm között