dr. Meissner Károly: Latin phraseologia. Iskolai használatra. A 6. német kiadás után átdolgozta Burián János. Bp., Franklin, 1891. Korabeli egész-vászonkötésben, az eredeti papírborító felragasztva. Néhány lap alján kisebb tintafolt.
C. Schütz: Théatre francais. II-IV. série. 36 livraison. Bielefeld, 1842-43, Velhagen & Klasing. Korabeli kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban. / In a bit threadbare linen binding, in good condition though.
Grerguss Ágost: Népek lantja. A külföldi népdalok 2. bőv. kiadása. Pest, 1866, Emich Gusztáv. 1 t. (rézmetszetű díszcímlap), 156 p. Amatőr papírkötésben.
Pajeken Frigyes: Messze Nyugaton. Elbeszélések Észak- és Délamerikából. Négy színnyomatú képpel. Bp., é.n., Lauffer Vilmos kiadása. Kiadói viseletes, elszíneződött, sérült egészvászon-kötésben. Belül jó állapotban.
Nemzeti Sportkönyvtár. Négy füzet. Atlétikai tréningutasítások képsorozatokkal. Írta Vadas István. Bp, 1924, Nemzeti Sport. 8.sz Magasugrás. 16 l., 2 t.; 10. sz. Rúdmagasugrás. 12 l., 1 t.; 12. sz Diszkoszvetés. 11 l., 1 t.; 14. sz. Stafétafutás és összetett versenyek. 12 l. Tűzve, kiadói, illusztrált papírborítóban, kissé dohos állapotban.
Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.
Verne Gyula: Sztrogoff Mihály. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., é.n., Franklin Társ. 288 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben.